Počele pripreme za 21. Obrtnički i gospodarski sajam KKŽ

četvrtak, 05.07.2018. 13:14

KRIŽEVCI - U Gradskoj upravi Grada Križevaca održana je prva sjednica Organizacijskog odbora 21. Obrtničkog i gospodarskog sajma Koprivničko-križevačke županije.

Na sjednici je dogovoreno kako će se Sajam održati od 9. do 11. studenoga, a zemlja partner ove će godine biti Mađarska. Za direktora 21. Obrtničkog i gospodarskog sajma Koprivničko-križevačke županije imenovan je tajnik Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije Božo Barać. Članovi Organizacijskog odbora složili su se kako će se i ove godine održati prezentacija obrtničkih zanimanja te okrugli stol, a detaljan program Sajma definirat će u rujnu.

Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije bit će nositelj tehničko-financijskih poslovanja.