OKKZŽ u organiziranom posjetu sajmu u Grazu

četvrtak, 10.10.2019. 8:30

KRAPINA - Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije (OKKZŽ), zahvaljujući sredstvima Krapinsko-zagorske županije (KZŽ) te uz sufinanciranje samih članova posjetitelja, organizirala je jednodnevni post Alpe Adria Florist Cupu 2019. i Grazer HERBSTMESSE 2019.

Po dolasku na ovaj tradicionalni jesenski sajam posjetio se štand Hrvatske obrtničke komore na kojem su uz sufinanciranje HOK-a, OKKZŽ tj. KZŽ izloženi katalozi tradicijskih i umjetničkih obrta KZŽ i katalozi „Od temelja do krova“, kao i izložbena vitrina suvenira tradicijskih i umjetničkih obrta OKKZŽ. Svoje suvenire u zajedničkoj izložbenoj vitrini ispred OKKZŽ  predstavili su sljedeći obrti: «ATELIER VARGA», vl. Darko Varga, Zlatar, «Bačvarska i kačarska  radnja», vl. Drago Petek , Đurmanec, «Bravarsko kovačka radionica» , vl. Stjepan Mišak,  S.K. Začretje, «Medičarsko svjećarska radnja  ZOZOLLY  utemeljeno 1882.», vl. Vlasta Hubicki, Marija Bistrica, «Medičarna Šćuric», vl. Brankica Šćuric, Marija Bistrica,«Keratims», vl. Mladen Savić, Bedekovčina, «Eko – etno», vl. Neven Krušelj, Proizvodnja i trgovina kristalnih unikata «Podhraški», vl. Bojan Podhraški, Hum na Sutli, «BGS», obrada stakla, proizvodnja, trgovina i posredovanje, vl. Lidija Božiček, Desinić,«L  ART», vl. Lilijana Javorić Ilić,Tuhelj, «Izrada igračaka i suvenira», vl. Renata Čukelj, Marija Bistrica, ZLATARNA «VRANČIĆ», vl. Hrvoj Vrančić, Zabok i SŠ Bedekovčina - proizvodi od keramike, «KRALUŠ» obrt za umjetničko ukrašavanje, vl. Marijana Sačer, Marija Bistrica, «LONČARSTVO ANDROIĆ» obrt za proizvodnju keramike, vl. Božek Androić, Mače, «MATEJA LESIČAR» obrt za proizvodnju keramike, vl. Mateja Lesičar, «Art studio DUGA» vl. Martina Šamec, Zabok, Izrada proizvoda od keramike i prodaja suvenira, vl. Vesnica Benčić. Svoje proizvode i usluge ispred OKKZŽ predstavio je i obrt  PROMEGA , vlasnika Maria Kiseljaka iz Jazvina. Ovom prigodom razgledale su se  i atraktivne cvjećarske kreacije sudionika Alpe Adria Florist Cup-a 2019. godine.