OKKZŽ organizirala posjet na IHM 2018.

utorak, 13.03.2018. 12:43

KRAPINA - Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije zahvaljujući sredstvima Krapinsko-zagorske županije te uz sufinanciranje samih članova, 10. i 11. ožujka organizirala je posjet Međunarodnom sajmu obrtništva u Münchenu (IHM).

Nastavljajući tradiciju i ovom prigodom na štandu HOK-a svoje proizvode u izložbenoj vitrini izložili su članovi Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije:

„ATELIER VARGA“, vl. Darko Varga iz Zlatara, „Bačvarska i kačarska radnja“, vl. Drago Petek iz Durmanca, „Bravarsko kovačka radionica“, vl. Stjepan Mišak iz Svetog Križa Začretje.

P3110067

Iz Marije Bistrice izlagali su: „Medičarsko svjećarska radnja  ZOZOLLY  utemeljeno 1882“, vl. Vlasta Hubicki, Medičarsko - svjećarski obrt i suvenirnica „Mahmet“, vl. Gordana Mahmet-Habaziniz, „Lončarija“, vl. Ivan Kovačić, „Izrada igračaka i suvenira“, vl. Renata Čukelj.

„Medičarna Šćuric“, vl. Brankica Šćuric, „Keratims“, vl. Mladen Savić iz Bedekovčine, „Eko – etno“, vl. Neven Krušelj iz Zlatara, Proizvodnja i trgovina kristalnih unikata „Podhraški“, vl. Bojan Podhraški iz Huma na Sutli, „BGS“, obrada stakla, proizvodnja, trgovina i posredovanje, vl. Lidija Božiček iz Desinića, „L  ART“, vl. Lilijana Javorić Ilić iz Tuhlja, ZLATARNA „VRANČIĆ“, vl. Hrvoj Vrančić iz Zaboka i srednja škola Bedekovčina – smjer proizvođač keramike.

Pored navedenih tradicijskih i umjetničkih obrta svoje proizvode i usluge predstavila je i Ljevaonica obojenih metala „Zajednička zanatska radnja DUNI ljevaonica obojenih metala“, vl. Dragutin i Nikola Ulama iz Kumrovca www.duni.hr.

Uz  izlagače posjetiteljima najvećeg obrtničkog sajama u EU dostupni su bili i katalozi tradicijskih i umjetničkih obrta Krapinsko-zagorske županije, katalozi „Od temelja do krova“ i katalozi metaloprerađivača Krapinsko-zagorske županije.