Održana Večer obrtnika i privrednika

srijeda, 19.12.2018. 9:19

PITOMAČA - Nastavljajući lijepu predblagdansku tradiciju, Udruženje obrtnika Općine Pitomača organiziralo je deseti put zaredom Večer obrtnika i privrednika.

Uz veliki broj obrtnica i obrtnika, u ugodnom ambijentu restorana „Zlatni klas“ u Otrovancu, okupilo se i dosta njihovih gostiju među kojima su bili: Marijo Klement, zamjenik župana Virovitičko-podravske županije, Željko Grgačić, načelnik Općine Pitomača, Zoran Horić, predsjednik Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije, Milan Vanđura, direktor HGK - Županijske komore Virovitica, Bojan Mijok, pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo Virovitičko-podravske županije, Zlatko Šomođi, predsjednik Udruženja obrtnika Slatina i drugi. U uvodnom dijelu večeri osim pozdravnih riječi glavnih gostiju, u ime Udruženja predsjednik Mladen Balić uručio je priznanja obrtnicima za 10, 20, 25 i 35 godina rada u obrtu. Također, ove godine uručena je i posebna zahvalnica novinarki Ines Giba Jambrišak za pomoć u medijskoj promidžbi. U nastavku su članice pitomačkog Ceha frizera i kozmetičara Tanja Španić, Anita Sulimanac i Tereza Živko, uz pomoć butika „Diamond“, organizirale Frizersko-modnu reviju.