Održana prva sjednica organizacijskog odbora 21. Kongresa ugostitelja

srijeda, 05.03.2008. 15:16

RIJEKA - U Udruženju obrtnika Opatija održana je 4. ožujka 2008. prva sjednica Organizacijskog odbora 21. Kogresa ugostitelja i turističkih djelatnika HOK-a.

Sjednici je predsjedavao predsjednik Odbora, potpredsjednik HOK-a Marijan Perica, a uz nazočnost članova Odbora, predsjednika Ceha ugostitelja i turističkih djelatnika HOK-a Vilija Šaine, predsjednika OK Primorsko-goranske županije Borisa Vukelića, potpredsjednika Ceha Zlatka Puntijara, članova Ceha Branka Grubišića, Ivana Bulića i Josipa Taribe, te predstavnika Obrtničke komore Primorsko - goranske županije i Udruženja obrtnika Opatija.
Na sjednici je dogovoren termin održavanja 21. Kogresa ugostitelja, 17. i 18. studenoga 2008. godine u Opatiji, a izbor objekata u kojima će se Kongres održati izvršit će se nakon prikupljanja dodatnih informacija, te održavanja sjednice Ceha ugostitelja Hrvatske obrtničke komore. Nakon te sjednice utvrdit će se i okvirni program rada Kogresa kao i popratne manifestacije.