Održan WINE VIP EVENT u Zadru

ponedjeljak, 25.03.2019. 11:31

ZADAR - Obrtnička komora Zadarske županije kao suorganizator sudjelovala je u realizaciji WINE VIP EVENT - Međunarodne konferencije vrhunskih vinskih znalaca, koja se održala 21. ožujka u hotelu Kolovare u Zadru.

Ova međunarodna manifestacija imala je za cilj okupiti i educirati ugostiteljsku struku predavanjima i prezentacijama vrhunskih međunarodnih i hrvatskih predavača, govornika te sommeliera, a pred 200 posjetitelja, svoje proizvode su predstavili i obrtnici iz Zadarske županije.

Konferencijom se nastojala podići svijest o kvaliteti naših vrhunskih vina te njegovoj važnosti u hrvatskom turizmu. Želja nam je da WINE VIP EVENT postane tradicionalan, nezaobilazan događaj u pripremi turističke sezone.

Ovaj vrlo važan događaj za turizam, a posebno za ugostiteljsko-turističku struku, organiziran je pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma i Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske, Grada Zadra i u partnerstvu sa Obrtničkom komorom Zadarske županije.