Održan „Wine Vip Event“

utorak, 10.04.2018. 10:47

SPLIT - "Wine Vip Event" – Konferencija vrhunskih vinskih znalaca održana je 5. travnja u hotelu Park. Događaju je prisustvovalo oko 350 sudionika s područja cijele Dalmacije iz ugostiteljske i turističke struke, hotela, restorana, wine barova.

_D5M1564

Cilj konferencije bio je okupiti ugostiteljsko turističku struku i predavanjem pobuditi svijest o važnosti podizanja i unapređivanja kvalitete ponude i usluge. Govornici su bili profesionalni vinski znalci-somelieri. Ovo je ujedno bila i prilika ne samo za edukaciju, već i za druženje, razmjenu iskustava i degustiranje. Događaj je okrunjen domjenkom u restoranu hotela Park uz jela koja su pripremili izvrsni kuhari Ivan Pažanin i Braco Sanjin.

Događaj je organiziran uz pokroviteljstvo Ministarstva turizma Republike Hrvatske, a suorganizatori su Obrtnička komora Splitsko-dalmatinske županije, Turistička zajednica Splitsko-dalmatinske županije, Grad Split i Turistička zajednica grada Splita.