Obrtnička zabava u Našicama

ponedjeljak, 11.02.2008. 11:26

NAŠICE - U subotu 9. veljače 2008 godine u hotelu Park održana je 4. obrtnička zabava Udruženja obrtnika Našice.

Svojom nazočnošću zabavu su uveličali Mato Topić predsjednik Hrvatske obrtničke komore, Karlo Mišković predsjednik Obrtničke komore Osječko-baranjske županije, Krešimir Žagar, gradonačelnik Grada Našica i Blaženka Bogdan i tajnica Obrtničke komore Osječko-baranjske županije. Na početku zabave prigodni program izvele su Našičke mažoretkinje. Trgovački obrt EA iz Našica, vlasnice Sanje Smrček, prikazao je modnu reviju odjevnih predmeta Xnation i Mustang. Studio 27, frizerski obrt vlasnice Danijele Njegovan, prikazao je reviju modnih frizura. Modnu reviju za sezonu proljeće ljeto za djecu i mlade prikazao je Hony butiqe Našice.