Obrtnici Krapinsko-zagorske županije posjetili sajam u Münchenu

srijeda, 20.03.2019. 10:15

KRAPINA - Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije je zahvaljujući sredstvima Krapinsko-zagorske županije te uz sufinanciranje samih članova posjetitelja, dana 16. i 17. ožujka organizirala posjet Međunarodnom sajmu obrtništva u Münchenu (IHM).

Nastavljajući tradiciju, i ovom prigodom na štandu HOK-a svoje proizvode izložili su mnogi članovi Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije. Uz brojne tradicijske i umjetničke obrte, svoje proizvode i usluge predstavili su i stolarija PETRIĆ SA STILOM, vlasnika Jurice Petrića iz Zlatara te zajednička zanatska radnja DUNI ljevaonica obojenih metala, vlasnika Dragutina i Nikole Ulame iz Kumrovca.

Uz izlagače, posjetiteljima najvećeg obrtničkog sajma u Europi dostupni su bili i katalozi tradicijskih i umjetničkih obrta Krapinsko-zagorske županije, katalozi „Od temelja do krova“ i katalozi metaloprerađivača Krapinsko-zagorske županije.