Obrtnici Frideriki Unger dodijeljeno priznanje „Grb Grada Bjelovara“

srijeda, 04.10.2017. 11:24

BJELOVAR - Svečanom sjednicom Gradskog vijeća završen je formalni dio obilježavanja Grada Bjelovara. U Domu kulture skupili se brojni gosti i uzvanici, prijatelji Bjelovara.

Goste je pozdravio Ante Topalović, predsjednik Gradskog vijeća i gradonačelnik Dario Hrebak.

Sve okupljene su pozdravili Marko Pavić, ministar rada i mirovinskog sustava te Miro Totgergeli, izaslanik predsjednika Sabora Gordana Jandrokovića. U kulturnom dijelu programa nastupio je ženski zbor Vox feminae.

Ujedno je to bila prigoda za dodjelu nagrada i priznanja zasluženim Bjelovarčanima.

Među nagrađenima je bila i naša obrtnica Friderika Unger, koja je dobila priznanje Zlatnu plaketu “Grb Grada Bjelovara”, diplomirani inženjer šumarstva za izuzetan doprinos na području gospodarstva. Podsjećamo, Friderika Unger je ovogodišnja dobitnica jednog od najviših priznanja Hrvatske obrtničke komore, Plakete "Zlatne ruke" s pisanim priznanjem, koja joj je uručena na svečanoj dodjeli nagrada povodom Dana Hrvatske obrtničke komore.