Još bolja suradnja komore i radija

petak, 01.02.2008. 15:39

SISAK - Dugogodišnja plodna suradnja Obrtničke komore Sisačko - moslavačke županije i Županijskog Radija Quirinus ovih je dana intenzivirana, potpisivanjem ugovora o suradnji.

Prema tom novom obliku zajedničkog djelovanja radio će nastaviti pratiti obrtništvo na razini objavljivanja vijesti, ali je Komora dobila i svoj poseban medijski prostor za objavljivanje oglasa i obavijesti. Posebnim emisijama poticat će se opstanak i davanje digniteta obrtu, a jedinstvena novost je svojevrsna Burza rada, kojom se naravno, ne želi ni na koji način konkurirati postojećim institucijama, nego se želi obrtnicima u njihovom terminu omogućiti razmjenu informacija o potrebama za radnom snagom.

Stoga iz OK Sisačko - moslavačke županije pozivaju sve zainteresirane obrtnike da dostave podatke o potrebama za zapošljavanjem, a nezaposlene radnike da isto tako objave svoju želju za radom.