Izložba „Budi majstor – odaberi dobro zanimanje“

srijeda, 24.04.2019. 15:13

RIJEKA - Obrtnička komora Primorsko-goranske županije postavila je izložbu pod nazivom „Budi majstor – odaberi dobro zanimanje“, koja se može pogledati od 24. travnja do 3. svibnja na Korzu Grada Rijeke, na gradskim postamentima.

Na izložbi se predstavlja šest strukovnih škola: Graditeljska škola za industriju i obrt – Rijeka, Obrtnička škola Opatija, Strojarsko brodograđevna škola za industrijska i obrtnička zanimanja – Rijeka, Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja – Rijeka, Trgovačka i tekstilna škola – Rijeka i Ugostiteljska škola Opatija.

Cilj izložbe je građanima pokazati važnost obrtničkih zanimanja te potaknuti mlade ljude na upis u obrtničke i strukovne srednje škole.

Pozivamo vas da posjetite riječki Korzo i pogledate što su pripremile vrijedne ruke učenika i profesora strukovnih škola, uz neizostavnu organizaciju Obrtničke komore PGŽ.

Posjetivši izložbu, podršku budućim obrtnicima dao je i gradonačelnik Rijeke, Vojko Obersnel.