Izabrana nova predsjednica OK Koprivničko-križevačke županije

ponedjeljak, 16.04.2018. 15:17

KOPRIVNICA - Izvanredna sjednica Skupštine Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije, održana je 12. travnja.

Na sjednici je izabrana predsjednica Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije za mandatno razdoblje od 2014. do 2018. godine, Irena Kovačić, dosadašnja Predsjednica Udruženja obrtnika Koprivnica i vlasnica cvjećarskog obrta „Svijet mašte“.

Irena Kovačić dužnost će obavljati do redovnih izbora koji će se održati 20. listopada 2018. godine.

S obzirom da je dužnost predsjednice Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije nespojiva s dužnosti predsjednice Udruženja obrtnika Koprivnica, Udruženje obrtnika Koprivnica izabrati će novog predsjednika za mandatno razdoblje od 2014. do 2018. Godine.