Goran Grgić ostaje predsjednik OK Bjelovarsko-bilogorske županije

utorak, 23.10.2018. 11:58

BJELOVAR - U Obrtničkoj komori Bjelovarsko-bilogorske županije 15. listopada održana je 1. konstituirajuća sjednica Skupštine OK BBŽ na kojoj su izabrani članovi tijela komore za mandatno razdoblje 2018.-2022.

Za drugo mandatno razdoblje iskazano je povjerenje dosadašnjem predsjedniku Goranu Grgiću i dosadašnjem potpredsjedniku Ivanu Lovriću.

 

            Imenovan je Upravni odbor i članovi su:

  1. Gabrijela Marija Patačko (predsjednica Udruženja obrtnika Bjelovar)
  2. Jadranka Piršljin (predsjednica Udruženja obrtnika Čazma)
  3. Željko Jukić (predsjednik Udruženja Obrtnika Daruvar)
  4. Daniela Kelava (predsjednica Udruženja obrtnika Garešnica)
  5. Ivan Lovrić
  6. Ivica Ćurić
  7. Čedomir Matovina

 

            U Skupštinu OK BBŽ imenovani su:

  1. Anita Hajtić, Frizerski obrt „Lotos“, Bjelovar
  2. Tomislav Pavec, Obrt za ugostiteljstvo „Odie“, Bjelovar
  3. Đurđica Hrebak, Trgovački obrt „Luks“, Bjelovar
  4. Dalibor Kovač, Vodoinstalaterski obrt „Kovač“, Bjelovar
  5. Tihomir Ileković, Obrt za proizvodnju užadi i trgovinu „Mreža“, Bjelovar
  6. Zlatko Kozjak, Proizvodno trgovački obrt „Jabuka mala“, Bjelovar
  7. Emica Tudić, Obrt za aromaterapiju i masažu „Aromaherba“, Bjelovar
  8. Željko Zvonar, Obrt za auto taxi prijevoz, Bjelovar
  9. Božica Šobak, Caffe-bar „Snooker“, Daruvar
  10. Katica Ježinec, Frizerski obrt „Kaja“, Daruvar
  11. Davor Herceg, Kovinotokarski i strojobravarski obrt „Metal Herceg“, Veliki Zdenci
  12. Zlatko Družin, Elektromehaničarski obrt „Tehno servis“, Daruvar
  13. Kata Kapelac, Ugostiteljski obrt „Palermo“, Garešnica
  14. Čedomir Matovina, Stolarski obrt „Pogrebna oprema“, Garešnica
  15. Željko Budjina, Obrt za strojnu obradu i trgovinu „Budjina“, Ladislav
  16. Adela Matijanović Dulan, 7:30 Obrt za grafički dizajn i promidžbu, Čazma
  17. Dubravko Dulan, 7:30 Obrt za grafički dizajn i promidžbu, Čazma

 

   Za članove Nadzornog odbora OK BBŽ imenuje se:

  1. Milena Delić, OBRT ZA VOĐENJE POSLOVNIH KNJIGA "MIDEX", Garešnica
  2. Mladen Petrlić,, KAMENOKLESARSKA RADNJA, Grabovnica
  3. Mirjana Tabar, OBRT ZA VOĐENJE POSLOVNIH KNJIGA "MAŠA", Bjelovar

Za predstavnika u Skupštini HOK-e izabran je: Damir Pavec, Ugostiteljski obrt "Garfild", Bjelovar

Nakon radnog dijela održan je svečani dio Skupštine u Restoranu „Šenoa“, te je novi-stari predsjednik Goran Grgić uručio priznanja, plakete i povelje.

Priznanje „Zlatne ruke“ (Plaketa s pisanim priznanjem) za dostignuća u obrtu i dugogodišnji rad na promidžbi obrtništva dodijeljena je:

  1. Mileni Delić, OBRT ZA VOĐENJE POSLOVNIH KNJIGA "MIDEX", Garešnica
  2. Daliboru Čermaku, ELEKTRORADINICA, Bjelovar
  3. Marijanu Smešnjaku,             DIMNJAČARSKI OBRT, Velika Ciglena
  4. Ibiši Asan, Ugostiteljska radnja „Slastičarnica“ Čazma
  5. Marjan Dubravac, "DUBRAVAC" Obrt za popravak motornih vozila, prijevoz, trgovinu i poljoprivredu

Priznanje „Mlade ruke“ (Plaketa s pisanim priznanjem) za postignute uspjehe u praktičnom i stručno-teoretskom dijelu naukovanja:

  1. Marko Baukovac, zanimanje: zavarivač, Obrtnička škola Bjelovar (na prijedlog mentora na praktičnom dijelu naukovanja, Antuna Vujnovića, „Tokarska i strojobravarska radiona“ )
  2. Mato Šulentić, zanimanje: automehatroničar, Srednja škola „Bartola Kašića“, Grubišno Polje
  3. Mario Vrbek, zanimanje: elektroničar-mehaničar, Obrtnička škola Bjelovar

Priznanje „Plaketa Obrtničke komore Bjelovar“ (Plaketa s pisanim priznanjem) za dugogodišnji rad i suradnju s OKBBŽ i pripadajućim udruženjima:

  1. Grad Daruvar
  2. Zdenko Lipovski, umirovljeni obrtnik
  3. Turistička zajednica Sjeverna Moslavina-Garešnica
  4. Dječji vrtić „Vladimir Nazor“ Daruvar

Povelja Hrvatske obrtničke komore:

  1. Antun Mihatović , Automehanika i vulkanizacija „Mihatović",  Kajgana
  2. Svjetlana Damjanović, „Karla“ frizerski obrt, Garešnica
  3. Dalibor Čermak

Fotografija (izvor): Bjelovar info