Elida Marković ponovno na dužnosti predsjednice OK Splitsko-dalmatinske županije

četvrtak, 18.10.2018. 9:55

SPLIT - 1. konstituirajuća Sjednica Skupštine Obrtničke komore Splitsko-dalmatinske županije za mandatno razdoblje 2018. - 2022.,  održana je 16. listopada. Za predsjednicu u još jednom mandatu izabrana je Elida Marković, vlasnica frizerskog salona "ELIDA" iz Splita.

Za potpredsjednike POK-a Split izabrani su predsjednica UO Brač Danica Baričević i predsjednik UO Imotski Hrvoje Biošić.

Članovi Upravnog odbora POK-a Split su: Danica Baričević, Hrvoje Biošić, Vilim Bujević, Anita Čović-Pavišić, Ivan Gotovac, Marija Hell, Vinko Mijatović, Srećko Peko, Stjepan Slišković, Tomislav Škarica, Ante Tolić, Anka Tomić i Katica Vučetić.

Za članove Nadzornog odbora izabrani su: Nada Kusanović, Silvana Kostović i Jelena Ćudina.

Skupština POK-a Split podržala je kandidaturu Dragutina Ranogajca za predsjednika Hrvatske obrtničke komore u mandatu 2018.-2022. godine.