Dužnost predsjednika OK Karlovačke županije obnašat će dosadašnji predsjednik Darko Stanković

petak, 19.10.2018. 14:14

KARLOVAC - Na konstituirajućoj sjednici Skupštine Obrtničke komore Karlovačke županije, održanoj 18. listopada 2018.godine, izabrani su članovi tijela Komore za mandatno razdoblje 2018.-2022.godine.

Jednoglasno je odlučeno da će u slijedećem četverogodišnjem mandatnom razdoblju  dužnost predsjednika obnašati dosadašnji predsjednik Darko Stanković, vlasnik klesarskog obrta Klesarstvo Stanković.

Za potpredsjednike Obrtničke komore Karlovačke županije jednoglasno su izabrani Dubravko Draganjac i Branko Palajsa.

Članovi Upravnog odbora Obrtničke komore Karlovačke županije  za mandatno razdoblje 2018.-2022.godine su: Željko Vuković, Mladen Puškarić, Josip Sabljak, Dragutin Mihalić, Nikola Špelić, Stipo Adžaga te Dalibor Turkalj.

Članovi Skupštine Obrtničke komore Karlovačke županije su:

-iz Udruženja obrtnika grada Karlovca: Stipo Adžaga, Nenad Babić, Miroslav Brodarić, Tihomir Čohan, Vladimir Goršić, Davor Krznarić, Drago Lipošćak, Zlatko Petrlin, Andrea Rakocija, Aleksandra Salopek, Josip Vrbančić, Željko Vuković;

-iz Udruženja obrtnika Duga Resa: Marina Stojković, Željko Magličić, Branka Maležić, Branimir Lesić;

-iz Udruženja obrtnika Ogulin: Dalibor Jelić,  Josip Sabljak,  Dalibor Turkalj,  Slavko Vuković;

-iz Udruženja obrtnika Ozalj: Damir Babić, Mario Podrebarac, Ivan Zoretić;

-iz Udruženja obrtnika Slunj: Ivan Magdić, Dražen Vuković.

Članovi Nadzornog odbora Obrtničke komore Karlovačke županije su: Branka Janus, Andrea Todorić i Marinko Matešić.

Predstavnik za člana u Skupštini Hrvatske obrtničke komore je Stipo Adžaga.

Predsjednik Stanković zahvalio je na ponovno ukazanom povjerenju te u programskom izlaganju ukratko naznačio smjernice rada i ciljeve Komore u novom četverogodišnjem mandatu.