Darko Knežević ponovo izabran za predsjednika OK Osječko - baranjske županije

ponedjeljak, 29.10.2018. 9:58

OSIJEK - Na 1. konstituirajućoj sjednici Skupštine Obrtničke komore Osječko-baranjske županije održanoj 19. listopada 2018. godine za predsjednika je izabran Darko Knežević za mandatno razdoblje 2018.-2022.

Za potpredsjednike su izabrani: Danijel Pintarić (UO Našice) i Vlado Rechner (UO Đakovo)

Za članove Upravnog odbora Obrtničke komore Osječko-baranjske županije imenovani su: Dragutin Grabrović (UO Osijek), Milan Nikšić (UO Baranja), Nikola Novoselić (UO Valpovo), Vlado Rechner (UO Đakovo), Stjepan Birović (UO Donji Miholjac), Danijel Pintarić (UO Našice) i Ivana Babić (UO Valpovo).

Za predstavnike Obrtničke komore Osječko-baranjske  županije u Skupštinu Hrvatske obrtničke komore izabrani su Vlado Rechner, Stjepan Birović i Milan Nikšić.

Članovi  Skupštine Obrtničke komore Osječko-baranjske županije u mandatnom razdoblju 2018.-2022. su Melita Abičić, Predrag Banda, Stjepan Birović, Toma Bošnjak, Vlado Brajko, Svjetlana Činčurak, Zoran Debeljak, Ivan Dolić, Mirta Dorić, Dragutin Grabrović, Tomislav Ivandija, Dražen Jakšić, Darko Knežević, Milan Nikšić, Nikola Novoselić, Danijel Pintarić, Vlado Rechner, Sežan Sabo, Mario Strnad, Igor Špoljarić, Atila Varga, Tibor Vidaković i Tomislav Vukadin.