Dani otvorenih vrata peljeških podruma

utorak, 14.11.2017. 14:17

DUBROVNIK - U organizaciji udruga “Pelješki vinski puti“ i „Plavac mali“ te HGK – Županijske komore Dubrovnik, Obrtničke komore Dubrovačko-neretvanske županije, uz potporu Dubrovačko - neretvanske županije, Turističke zajednice Dubrovačko - neretvanske županije, peljeških turističkih zajednica i općina, pelješki vinari i ove godine otvaraju vrata svojih podruma, kako bi omogućili brojnim vinoljupcima kušnju mladih vina na 12. manifestaciji Dani otvorenih vrata peljeških podruma "Pelješac – vinsko carstvo".

Manifestacija će se održati 1. i 2. prosinca.

U petak, 1. prosinca, u Domu vinarske tradicije u Putnikoviću, održat će se VINOKUŠNJA MLADIH PELJEŠKIH VINA i natjecanje u spravljanju Lovačkog gulaša. Posjetitelji će moći vidjeti izložbu fotografija ruralnog područja Dubrovačko neretvanske županije „Nekada je to bilo ovako“. U subotu, 2. prosinca, obilazak podruma započet će u Stonu u Kneževom dvoru, u 11 sati, uz prigodan program i predstavljanje vinara s područja općine Ston.

Organiziran je polazak autobusom:
• Dubrovnik (Pile) - u 9.30 sati

Mogu se prijaviti maksimalno dvije (2) osobe po jednom poslovnom subjektu.

Molimo vas za prijavu organiziranog prijevoza autobusom, najkasnije do 30. studenoga (četvrtak) do 12.00 sati, na tel/fax: 323-550, e-mail: ncovic@hgk.hr.

Vinski podrumi na pelješkoj vinskoj cesti u subotu, 2. prosinca, bit će otvoreni u vremenu od 11 do 17 sati.

Vinari Pelješca vas čekaju!

U prilogu se nalazi program: