Besplatna predavanja o završnom obračunu i zakonskim promjenama za obrtnike

ponedjeljak, 18.02.2019. 13:30

DUBROVNIK - Predavanjem su se na jednostavan i zanimljiv način sudionicima obrazložile sve novonastale izmjene/dopune zakona te pružili praktični savjeti za sastavljanje završnog obračuna za 2018. godinu.

U organizaciji Obrtničke komore Dubrovačko – neretvanske županije i Udruženja obrtnika, održana su tri besplatna predavanja na temu “Priprema za završni obračun 2018. godine i zakonske promjene za obrtnike na snazi od 01. siječnja 2019. godine”. Predavanja su održana u Korčuli, Metkoviću i Dubrovniku, a prisustvovao je velik broj zainteresiranih obrtnika i poduzetnika s područja Županije.

Predavanja je održala Đurđica Mostarčić, savjetnica za financije i predsjednica Sekcije računovođa pri Hrvatskoj obrtničkoj komori.

Polaznici su pohvalili organizaciju, a seminar su ocijenili veoma zanimljivim i korisnim za svoje poslovanje.