Adolf Cvanciger i u idućem mandatu predsjednik OK SMŽ

ponedjeljak, 15.10.2018. 10:29

SISAK - Konstituirajuća sjednica Skupštine Obrtničke komore Sisačko – moslavačke županije održana je 11. listopada 2018. godine. Tom prigodom verificirani su mandati 21 člana novog saziva Skupštine u mandatnom razdoblju 2018. – 2022. godine.

Jednoglasno je odlučeno da dosadašnji predsjednik Adolf Cvanciger i u slijedećem četverogodišnjem mandatnom razdoblju obnaša dužnost predsjednika OK SMŽ.

Za potpredsjednike Komore izabrani su Ivica Ružička (predsjednik UO Kutina), Ivan Solomun (predsjednik UO Petrinja, Glina i Topusko) te Ivanka Čačić (predsjednica UO Sisak).

Na konstituirajućoj sjednici verificirani su mandati članova tijela Komore za mandatno razdoblje 2018. – 2022. godine:

-          Upravnog odbora Obrtničke komore Sisačko - moslavačke županije:

Ivanka Čačić (UO Sisak), Sanjin Kramarić (UO Sisak), Ivica Ružička (UO Kutina), Ivan Solomun (UO Petrinja, Glina i Topusko) i Željko Pugelnik (UO Novska).

-             Skupštine Obrtničke komore Sisačko - moslavačke županije:

Ljiljana Strmečki, Dario Supan, Đorđo Marčeta, Želimir Krmpotić, Ivana Šuštić ((UO Petrinja, Glina i Topusko), Ivan Caren, Ivanka Čačić, Predrag Dorosulić, Boris Lemaić, Josip Lipovac, Katarina Matijević, Ivan Miličić, Mladen Silaj (UO Sisak), Damir Holjevac, Ivica Grdić, Jadranko Pomahač, Ivanka Zlatić, Marijan Šavorić (UO Kutina), Petar Majdandžić, Miroslav Puškaš, Mario Baković (UO Novska).

-          članovi Nadzornog odbora Obrtničke komore Sisačko – moslavačke županije:

Snježana Prpić (UO Petrinja), Mario Baković (UO Novska) i Tibor Majić ( UO Sisak).

-     predstavnici OK SMŽ za članove Skupštine HOK-aDamir Horžić (UO Sisak) i

Ivica Ružička (UO Kutina).

Jednoglasnom Odlukom članova Skupštine podržana je kandidatura Dragutina Ranogajca za predsjednika HOK-a u novom mandatnom razdoblju.

Predsjednik Cvanciger zahvalio je na iskazanom povjerenju te ukratko naznačio smjernice rada Komore u novom četverogodišnjem mandatu.

Skupštini se obratila i glavna Tajnica HOK-a Violeta Jelić, izražavajući zadovoljstvo aktivnošću i radom svih tijela OK SMŽ u prethodnom mandatu, izrazivši želju da se uspješan rad nastavi i ubuduće na dobrobit članstva.