15. Gospodarski sajam- sajam sira

srijeda, 08.11.2017. 10:46

BJELOVAR - U organizaciji Grada Grubišnog Polja, Bjelovarsko-bilogorske županije i Bjelovarskog sajma d.o.o. održava se 15. Gospodarski sajam- sajam sira, od 18. do 19. studenog, od 9 do 17 sati u prostoru školsko-sportske dvorane u Grubišnom Polju.

Obrtnička komora Bjelovarsko-bilogorske županije je jedan od suorganizatora sajma.

Organizator prijavljenim izlagačima osigurava besplatan prostor. U sklopu izložbenog prostora Obrtničke komore Bjelovar izlagat će:

1. „FRIOM“, strojna obrada metala i izrada alata, vl. Josip Fridrih, Bjelovar
  2. „EVOSOK“, obrt za proizvodnju prirodnih sokova, vl. Jelena Mrazović, Bjelovar
  3. „PIRŠLJIN“, obrt za proizvodnju i usluge, vl. Jadranka Piršljin, Čazma
  4. „GTB“, gumeno tehnička brtvila, vl. Ivica Ćurić, Bjelovar
  5. „SALON VJENČANICA SANJA“, obrt za trgovinu i usluge, vl. Tanja Kuzle, Daruvar
  6. „METAL HERCEG“, kovinotokarsko-strojobravarski i trgovački obrt, vl. Davor Herceg, Veliki Zdenci
  7. „SERVIS POLJOPRIVREDNIH STROJEVA“, obrt za popravak poljoprivrednih strojeva, vl. Darko Lončar, Bjelovar
  8. OPG SLAĐAN LIPOVAC, proizvodnja i prerada industrijske konoplje, vl. Slađan Lipovac, Dereza, Čazma
  9. OPG VUKOJEVIĆ, proizvodnja i prerada lavande, vl. Vera Vukojević, Čazma

U suradnji s Agronomskim fakultetom Zagreb- Zavodom za mljekarstvo prije sajma organizirat će se ocjenjivanje sireva, a na sajmu će biti proglašeni i predstavljeni najbolji sirevi.

letak_sajam sira_2017