Povoljniji programi Obrazovne grupe Zrinski za obrtnike i članove obitelji

srijeda, 12.10.2016. 9:40

Temeljem potpisanog Sporazuma o suradnji između Hrvatske obrtničke komore i Obrazovne grupe Zrinski, članovi Hrvatske obrtničke komore i zaposlenici ostvaruju povoljnije uvjete upisa na studijske programe te na programe stjecanja srednje stručne spreme, prekvalifikacije, stručnog osposobljavanja, stručnog usavršavanja kao i sudjelovanja na brojnim seminarima.

Navedeni obrazovni programi i sadržaji prilagođeni su potrebama pojedinca, konkurentnosti i zahtjevima tržišta rada te omogućavaju stjecanje novih znanja, vještina i kompetencija, a time i veću zapošljivost i samozapošljivost.

Informacije o programima, mogucnostima ucenja na daljinu (online nastava) te pogodnostima upisa  u obrazovne programe članica Obrazovne grupe Zrinski:

Kontakti: 01/3647-099 i putem e-mail adrese: josipa.tafra@zrinski.org