Prezentacija izložbi Münchenskog sajma 2018.

četvrtak, 30.11.2017. 10:29

U hotelu „Palace“ u Zagrebu, predstavnici tvrtke Belimpex, Antun i Tonči Belan, zastupnici sajma München u Hrvatskoj, organizirali su prezentaciju sajamskih izložbi koje će se održati u Münchenu 2018. godine.

Predstavili su rezultate o prisutnosti te uspješnosti hrvatskih obrtnika i tvrtki na sajmovima u Münchenu  u 2017. godini.

IHM - Münchenski sajam ubraja se u vodeća društva za organizaciju sajmova u svijetu s impresivnim pokazateljima kako samih izložbenih prostora i logistike sajma, tako i broja izložbi, izlagača i posjetitelja sajmova u Münchenu:

• Više od 30.000 izlagača iz više od 100
     zemalja
  •  Više od 2.000.000 posjetitelja iz više od 200
     zemalja
  •  425.000 m² otvorenog prostora
  • 180.000 m² izložbenog prostora u paviljonima
  • 14 vodećih međunarodnih stručnih sajmova
  • Više od 35 stručnih sajmova
  • Više od 250 gostujućih priredbi
  • Više od 40 stručnih sajmova
  • Devet povezanih društava
  • Prisutnost u preko 100 zemalja putem zastupnika sajma

Predstavnici tvrtke „Belimpex“ iskazali su zadovoljstvo trendom rasta broja izlagača i posjetitelja sajmova u Münchenu u 2017. godini, a pokazatelji za 2018. godinu za sada su također obećavajući.

Istaknuli su da u organizaciji skupnih nastupa tvrtki i obrtnika iz Hrvatske veliku ulogu igraju Hrvatska gospodarska komora, Hrvatska obrtnička komora te Hrvatska turistička zajednica, ali da je i sve veći trend individualnih nastupa i posjete sajmovima poduzetnika koji se direktno javljaju zastupnicima sajma u Zagrebu.

Prezentacija je bila prigoda i za direktni susret predstavnika Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore, Hrvatske turističke zajednice, obrtnika, tvrtki i predstavnika medija sa zastupnicima sajma München te za međusobnu razmjenu informacija i planova vezanih uz realizaciju planiranih izložbi u 2018. godini.

Na skupu je još jednom naglašena stručnost i angažman tvrtke „Belimpex“ kao zastupnika sajma München za Hrvatsku, a predstavnici tvrtke stavili su svoje resurse na raspolaganje svim zainteresiranim poduzetnicima i institucijama.

Za dodatne informacije o münchenskim sajmovima možete se obratiti u generalno zastupništvo sajma München za Hrvatsku:

Tvrtka „Belimpex d.o.o.“, A. Štrbana 18, 10000 Zagreb. tel: 01/3638 363, ili 01/3648 276, e-mail adresa office@belimpex.hr i Internet stranica sajma: www.belimpex.hr

Kompletnu ponudu sajmova u Műnchenu, njihov profil kao i prezentaciju sajmova te Plan izložbi za 2018. godinu, možete pronaći u prilogu.