HOK organizira putovanje zainteresiranih cvjećara na Europa Cup 2016. u Genovu

petak, 12.02.2016. 10:51

Hrvatska obrtnička komora organizira putovanje zainteresiranih cvjećara na Europsko prvenstvo cvjećara Europa Cup 2016., koji će se održati u Genovi, Italija, 9. i 10. travnja 2016. godine.

Hrvatsku će na ovom prestižnom natjecanju predstavljati naša predstavnica Ivana Mustapić iz Dubrovnika. Ivana će nastupiti u žestokoj konkurenciji 20 ponajboljih europskih cvjetnih dizajnera.

Povodom natjecanja Hrvatska obrtnička komora organizira putovanje zainteresiranih cvjećara, kako bi bodrili našu predstavnicu i kako bi naučili nešto novo iz svoga područja i stekli nova iskustva.

Više o Florintu i samom natjecanju možete saznati na njihovim stranicama: http://www.florint.org/.

Mjesto održavanja:

CENTRO CONGRESSI – PORTO ANTICO DI GENOVA

MAGAZZINI DEL COTONE

MODULO 7 TOP FLOOR

16128 GENOVA

ITALY“

Detalji eventualnog puta i troškovi dani su u prilogu.

Za sva pitanja obratite se na agenciju Silvija turist ili u HOK na tel. 01 48 06 631.

Kod prijave agenciji molimo navesti sljedeće podatke :

- Ime i prezime putnika

- adresa

- mobitel, telefon

- broj računa za povrat sredstava avansa ukoliko se generalno otkazuje putovanje

Kontakt podaci agencije :

Clipboard01