Pogodnosti

  • Pogodnosti
  • HOK Zajednička nabava
  • Partneri

INA


Pogodnost:

  • INA je sklopila Sporazum o suradnji s HOK-om temeljem kojeg je sklopila i pojedinačne okvirne sporazume sa županijskim obrtničkim komorama unutar kojih su osigurane pogodnosti za članove HOK-a. Za dodatne informacije o pogodnostima možete se obratiti prodajnim predstavnicima prema mjestu Vašeg poslovanja:
 
ŽUPANIJA PREDSTAVNIK MOBITEL EMAIL:
Bjelovarsko-bilogorska Bakarić Slavko 098 475 968 slavko.bakaric@ina.hr
Brodsko-posavska Đurđević Domagoj 098 442 866 domagoj.djurdjevic@ina.hr
Dubrovačko-neretvanska Nikolac Ivica 098 418 537 ivica.nikolac@ina.hr
Grad Zagreb - istok Štefanac Davor 091 497 1962 Davor.Stefanac@ina.hr
Grad Zagreb - zapad Marić Ana 091 497 3437 Ana.Cindric@ina.hr
Istarska Kaštelan Hrvoje 099 211 7933 Hrvoje.Kastelan@ina.hr
Karlovačka Ramljak Ivan 091 497 1869 Ivan.Ramljak@ina.hr
Koprivničko-križevačka Bakarić Slavko 098 475 968 slavko.bakaric@ina.hr
Krapinsko-zagorska Meić Vlasta 098 431 293 vlasta.meic@ina.hr
Ličko-senjska Vincan Karleto 091 497 1700 Karleto.Vincan@ina.hr
Međimurska Meić Vlasta 098 431 293 vlasta.meic@ina.hr
Osječko-baranjska Krolo Andrej 091 497 1607 Andrej.Krolo@ina.hr
Požeško-slavonska Đurđević Domagoj 098 442 866 domagoj.djurdjevic@ina.hr
Primorsko-goranska Vincan Karleto 091 497 1700 Karleto.Vincan@ina.hr
Sisačko-moslavačka Ramljak Ivan 091 497 1869 Ivan.Ramljak@ina.hr
Splitsko-dalmatinska Hrabar Ana 091 497 1608 Ana.Hrabar@ina.hr
Splitsko-dalmatinska Grubić Mario 091 497 2756 Mario.Grubic@ina.hr
Šibensko-kninska Glavan Branimir 098 442 860 branimir.glavan@ina.hr
Varaždinska Meić Vlasta 098 431 293 vlasta.meic@ina.hr
Virovitičko-podravska Bakarić Slavko 098 475 968 slavko.bakaric@ina.hr
Vukovarsko-srijemska Đurđević Domagoj 098 442 866 domagoj.djurdjevic@ina.hr
Zadarska Glavan Branimir 098 442 860 branimir.glavan@ina.hr
Zagrebačka Živković Mirjana 091 497 2270 Mirjana.Zivkovic@ina.hr

INA kartica je međunarodna kartica namijenjena pravnim osobama koju možete koristiti na svim prodajnim mjestima Ine, kao i na drugim prodajnim mjestima na kojima je istaknut znak INA kartice:  

  • Na 400 prodajnih mjesta u Hrvatskoj
  • U regiji – Slovenija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Srbija, Mađarska, Rumunjska, Slovačka, Češka
  • Na svim prometnim pravcima autocesta u Republici Hrvatskoj, kao i za plaćanje mostarina te vezivanje trajnih naloga ENC uređaja HAC-a.

Adresa: INA kartica, Av. V. Holjevca 10, 10000 Zagreb

INA-Industrija nafte, d.d.je srednje velika europska naftna kompanija s vodećom ulogom u naftnom poslovanju u Hrvatskoj te značajnom ulogom u regiji. INA Grupu čini više društava u potpunom ili djelomičnom vlasništvu INA, d.d.

INA upravlja regionalnom mrežom od 494 benzinske postaje u Hrvatskoj te susjednim zemljama Bosni i Hercegovini, Sloveniji i Crnoj Gori. INA u Hrvatskoj drži vodeću poziciju, a benzinske postaje prepoznatljivo su mjesto kupnje.

 


Informacije

Hrvatska obrtnička komora
Ilica 49/II., p.p.166 10 000 Zagreb
+385 (01) 4806 666
+385 (01) 4846 610
hok@hok.hr
OIB: 96583527575

Newsletter

Prijavite se na naš newsletter.

Copyright © 2019 HOK - sva prava pridržana.