Pogodnosti

  • Pogodnosti
  • HOK Obrtnik plus
  • Partneri

INA


Pogodnost:

  • INA je sklopila Sporazum o suradnji s HOK-om temeljem kojeg je sklopila i pojedinačne okvirne sporazume sa županijskim obrtničkim komorama unutar kojih su osigurane pogodnosti za članove HOK-a. Za dodatne informacije o pogodnostima možete se obratiti prodajnim predstavnicima prema mjestu Vašeg poslovanja:
 
Prodajni predstavnik Regija PRODAJA GORIVA I KARTICA - Županije Mobitel e-mail adresa
Hrvoje Kaštelan Jadranska regija Istarska (99) 211 7933 Hrvoje.Kastelan@ina.hr
Mario Grubić Jadranska regija Splitsko-dalmatinska (Sjeverno od Autoputa ,sjeverno od Solina+otoci) (91) 497 2756 Mario.Grubic@ina.hr
Branimir Glavan Jadranska regija Šibensko-kninska;Zadarska (98) 442 860 branimir.glavan@ina.hr
Ana Hrabar Jadranska regija Splitsko-dalmatinska(Split +južno) (91) 497 1608 ana.hrabar@ina.hr
Ivica Nikolac Jadranska regija Dubrovačko-neretvan. (98) 418 537 ivica.nikolac@ina.hr
Karleto Vincan Jadranska regija Ličko-senjska;Primorsko-goranska (91) 497 1700 Karleto.Vincan@ina.hr
Domagoj Đurđević Kontinentalna regija Brodsko-posavska;Požeško-slavonska;Vukovarsko-srijemska (98) 442 866 domagoj.djurdjevic@ina.hr
Vlasta Meić Kontinentalna regija Međimurska;Varaždinska;Krapinsko-zagorska (98) 431 293 vlasta.meic@ina.hr
Mirjana Živković Kontinentalna regija Zagrebačka ; Sisačko-moslavačka (91) 497 2270 Mirjana.Zivkovic@ina.hr
Slavko Bakarić Kontinentalna regija Koprivničko-križev.;Bjelovarsko-bilogor.;Virovitičko-podrav. (98) 475 968 slavko.bakaric@ina.hr
Andrej Krolo Kontinentalna regija Osječko-baranjska (91) 497 1607 Andrej.Krolo@ina.hr
Ana Marić Kontinentalna regija Grad Zagreb Zapad ; Karlovačka 091 497 3437 ana.maric@ina.hr
Davor Štefanac Kontinentalna regija Grad Zagreb Istok (91) 497 1962 Davor.Stefanac@ina.hr

INA kartica je međunarodna kartica namijenjena pravnim osobama koju možete koristiti na svim prodajnim mjestima Ine, kao i na drugim prodajnim mjestima na kojima je istaknut znak INA kartice:  

  • Na 400 prodajnih mjesta u Hrvatskoj
  • U regiji – Slovenija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Srbija, Mađarska, Rumunjska, Slovačka, Češka
  • Na svim prometnim pravcima autocesta u Republici Hrvatskoj, kao i za plaćanje mostarina te vezivanje trajnih naloga ENC uređaja HAC-a.

Adresa: INA kartica, Av. V. Holjevca 10, 10000 Zagreb

INA-Industrija nafte, d.d.je srednje velika europska naftna kompanija s vodećom ulogom u naftnom poslovanju u Hrvatskoj te značajnom ulogom u regiji. INA Grupu čini više društava u potpunom ili djelomičnom vlasništvu INA, d.d.

INA upravlja regionalnom mrežom od 494 benzinske postaje u Hrvatskoj te susjednim zemljama Bosni i Hercegovini, Sloveniji i Crnoj Gori. INA u Hrvatskoj drži vodeću poziciju, a benzinske postaje prepoznatljivo su mjesto kupnje.

 


humanitarna akcija

Informacije

Hrvatska obrtnička komora
Ilica 49/II., p.p.166 10 000 Zagreb
+385 (01) 4806 666
+385 (01) 4846 610
hok@hok.hr
OIB: 96583527575

Newsletter

Prijavite se na naš newsletter.

Copyright © 2019 HOK - sva prava pridržana.