Svečano potpisivanje Ugovora HOK ZNA: OKKZŽ i Partneri

utorak, 12.09.2017. 13:54

KRAPINA - Obrtnička komora KZŽ u sklopu događanja na 25. Zagorskom gospodarskom zboru Krapina 2017. temeljem projekta Zajedničke nabave HOK-ZNA, pristupila je svečanom potpisivanju Sporazuma Hrvatske obrtničke komore i Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije sa slijedećim obrtima:

Krojački obrt „Jasna“ Zelengajska 17, Oroslavje, vlasnice Jasne Bogović Pavlina i Krojački salon „BENI“, Ulici K.Š. Đalskog 19, Veliko Trgovišće, vlasnika Damira Oborovečkog.

Krojački obrt „Jasna“ vlasnice Jasne Bogović Pavlina osnovan je 2012. godine. Sjedište obrta je u Oroslavju, Zelengajska 17. U obrtničkoj radionici možete dogovoriti šivanje po mjeri odijela, svečane odjeće, narodnih nošnji ili bilo kojeg odjevnog predmeta iz vlastitog materijala kao i prepravak istih uz stručan savjet vlasnice obrta. Svaki odjevni predmet se izrađuje isključivo ručno i po mjeri. Iz tog razloga kao i tradicijske izrade narodnih nošnji, obrt je uvršten u Katalog tradicijskih i umjetničkih obrta Krapinsko-zagorske županije.

Za članove Hrvatske obrtničke komore, u Krojačkom obrtu „Jasna“ odobrava se 10% popusta na sve usluge i gotov proizvod.

hok zna jasna velika

Krojački salon „BENI“ vlasnika Damira Oborovečkog sa sjedištem u Ulici K.Š. Đalskog 19 u Velikom Trgovišću posluje kao obrt od 01.10.1998. godine. U svom asortimanu nude: svečani program za vjenčanja, poslovni program koji uključuje izradu poslovnih odijela, ženskih kompleta, košulja, konobarskog programa i slično. Zatim je tu casual program sa izradom sakoa, hlača, suknji, svećenički program, odjeća za bendove, lovačka odijela po mjeri, svečane uniforme za vatrogasce, mažuretkinje i ostale. Pruža i uslugu štikanja na  majice, kape, šalove i izradu gotovih grbova. Bave se izradom odjeće po mjeri, muških odijela, ženskih kostima, te dječjih odijela od materijala visoke kvalitete krojenih po želji kupaca.

Za članove Hrvatske obrtničke komore, u Krojačkom obrtu „Jasna“ odobrava se 10% popusta na sve usluge i na gotov proizvod.

Sporazum je ispred HOK-a i OKKZŽ potpisao predsjednik  OKKZŽ  Davor Pleško  i vlasnici obrta: Jasna Bogović Pavlina i 2. Damir Oborovečki.

Temeljem potpisanih Sporazuma članovima HOK-a na području Krapinsko-zagorske županije, odnosno cijele Hrvatske, kao i svim djelatnicima i pravnim osobama unutar komorskog sustava HOK-a omogućava se ostvarivanje popusta po posebnim uvjetima.

Ovime HOK i OKKZŽ uspješno nastavljaju ovaj hvalevrijedan projekt na dobrobit članstva Hrvatske obrtničke komore tj. OKKZŽ.