Sportski susreti obrtnika OK Krapinsko-zagorske županije

četvrtak, 01.06.2017. 14:57

KRAPINA - U cilju boljeg povezivanja obrtnika Krapinsko-zagorske županije, Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije organizira, tradicionalno svake godine SPORTSKE SUSRETE OBRTNIKA OBRTNIČKE KOMORE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE. Domaćin ovogodišnjih 15. Sportskih susreta obrtnika OKKZŽ je Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec.

P R O G R A M

15. SPORTSKIH SUSRETA OBRTNIKA

OBRTNIČKE KOMORE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

domaćini : Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec  09.06.2017. (petak)

P r o t o k o l:

• 14,00  - 14,30 - okupljanje i  prijava  sportskih ekipa Udruženja obrtnika OKKZŽ
  • 14,30  - 14,45 - smotra ekipa na sportskom terenu NK Klanjec, Novodvorska 7, Klanjec

SVEČANO OTVORENJE UZ PRIGODAN PROGRAM

• prigodni pozdravi vodstva komore, domaćina, lokalnih i regionalnih vlasti uz otvaranje
  • zajedničko fotografiranje smotre ekipa
  • izvlačenje parova za sportsko natjecanje

• 15.00-15:30 sati - početak  natjecanja u slijedećim sportskim disciplinama:

nogometu, pikadu, streljaštvu i  potezanju užeta

Napomena, u slučaju lošeg vremena, radi nepostojanja adekvatne dvorane, sportske discipline nogomet i potezanje užeta neće se moći održati.

•  18:30 sati- predviđen je završetak sportskog dijela
  • 19:00 sati- podjela pehara i medalja u restoranu „Zelenjak – Ventek“, Risvica 1, Kumrovec
  • 20:00 sati- večera i nastavak druženja