Prva sjednica organizacijskog odbora 20. Obrtničkog i gospodarskog sajma

ponedjeljak, 28.08.2017. 13:53

KRIŽEVCI - 20. Obrtnički i gospodarski sajam održat će se na već tradicionalnoj lokaciji sportske dvorane O.Š. Ljudevita Modeca u Križevcima, od 10. do 12. studenog 2017. godine.

U ponedjeljak, 28. kolovoza, održana je prva sjednica Organizacijskog odbora 20. Obrtničkog i gospodarskog sajma Koprivničko-križevačke županije. Članovi Organizacijskog odbora odlučili su kako će i ove godine uvjeti izlaganja ostati nepromijenjeni, isto kao i cijena ulaznice za posjetitelje koja će kao i do sada iznositi 10 kn.

Na svojoj prvoj sjednici Organizacijski odbor izabrao je direktora ovogodišnjeg sajma. Kao i protekle tri godine ovu funkciju vršit će Božo Barać, tajnik Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije.