Predstavljanje mjera aktivne politike zapošljavanja – “Od mjere do karijere”

petak, 12.05.2017. 15:16

BJELOVAR - HGK-Županijska komora Bjelovar i Obrtnička komora Bjelovar, u suradnji s Ministarstvom rada i mirovinskoga sustava i Hrvatskim zavodom za zapošljavanje organiziraju Predstavljanje mjera aktivne politike zapošljavanja – “OD MJERE DO KARIJERE”,  u utorak 16. svibnja, s početkom u 14:00 sati, u Velikoj dvorani HGK-ŽK Bjelovar, Preradovićeva 4/I.

Predstavljanju će nazočiti državni tajnik Marko Pavić i državna tajnica Katarina Ivanković Knežević, a nazočnima će biti predstavljeno 9 mjera aktivne politike zapošljavanja s ciljem poticanja zapošljavanja, dodatnih edukacija radnika i očuvanja radnih mjesta. Molimo Vas prijavite sudjelovanje na predstavljanju putem e-maila: ok.bjelovar@hok.hr ili na broj telefona: 091/24 24 022.