Održana sjednica Upravnog odbora OK Koprivničko-križevačke županije

srijeda, 13.09.2017. 8:45

KOPRIVNICA - Upravni odbor Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije održao je 9.sjednicu 11. rujna.

Raspravljalo se o aktivnostima Komore provedenim od zadnje sjednice. Bilo je riječi o nastupima na sajmovima, projektima, javnim nabavama, edukacijama, majstorskim ispitima i ispitima o stručnoj osposobljenosti. Dogovoreno je koje će se aktivnosti provoditi do kraja godine. Razgovaralo se o nadolazećem jubilarnom 20.Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije u Križevcima gdje će Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije i ove godine biti tehnički i financijski nositelj Sajma. U rujnu i narednim mjesecima održat će se Susret graditelja Hrvatske obrtničke komore, konferencija za male trgovce obrtnike, Kongres ugostitelja. Planiraju se sastanci cehova trgovaca, ugostitelja i frizera.

Iskazano je zadovoljstvo svih članova Upravnog odbora provedenim i planiranim aktivnostima te se pružila podrška za što uspješnijom realizacijom nadolazećih aktivnosti.