Održana 4. redovna sjednica Skupštine Udruženja obrtnika

ponedjeljak, 05.06.2017. 14:06

KOPRIVNICA - Skupština Udruženja obrtnika Koprivnica održala je 4. redovnu sjednicu 30. svibnja.

Članovi Skupštine jednoglasno su prihvatili Financijsko izvješće te Izvješće o radu za proteklu 2016. godinu. Na sjednici se raspravljalo o brojnim aktivnostima koje su provedene između dvije sjednice. Osim toga, razriješeni su članovi Skupštine i predsjednica Nadzornog odbora te su izglasani novi - za predsjednicu NO izabrana je Elida Zagrajski, za novog člana NO Zdravko Jurjević te za članove Skupštine Stoja Dujaković i Goran Trubelja.

Jednoglasno je prihvaćeno Izvješće Nadzornog odbora o financijskom poslovanju Udruženja te Zapisnik komisije za popis na dan 31.12.2016.

Predsjednica Udruženja Irena Kovačić, kao i članovi Skupštine, izrazili su zadovoljstvom dosadašnjim radom i ostvarenim rezultatima Udruženja obrtnika Koprivnica.