Održan Dan srednjih škola

ponedjeljak, 15.05.2017. 13:24

SPLIT - U organizaciji Splitsko-dalmatinske županije 13. svibnja na trgu ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu održana je manifestacija “DAN SREDNJIH ŠKOLA”.

18492895_1104156996384632_1446877709_n

U prigodnom programu, na kojem su nastupali učenici obrtničkih i drugih srednjih škola, predstavile su se gotovo sve srednje škole s područja Splitsko-dalmatinske županije. Cilj ove manifestacije je bio animirati učenike završnih razreda osnovnih škola da se upoznaju sa programima koje nude srednje škole u našoj županiji. Po prvi put ove godine na manifestaciji je sudjelovala i Obrtnička komora Splitsko-dalmatinske županije. Svojim nastupom promovirala je upis u obrtnička zanimanja, odnosno u zanimanja “Jedinstvenog modela obrazovanja učenika u srednjim školama”.

Manifestacija je bila uspješna i jako dobro posjećena te će i ubuduće Obrtnička komora Split sudjelovati na ovakvim i sličnim događanjima.