Obrtnici iz županije predstavili se na Srednjovjekovnom sajmu u Šibeniku

utorak, 12.09.2017. 13:44

KOPRIVNICA - Od 8. do 10. rujna održan je 13. Sajam u srednjovjekovnom Šibeniku. U organizaciji Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije, 6 županijskih obrtnika i poduzetnika predstavilo se na navedenom sajmu. Sudjelovanje je kao i dosadašnjih godina za izlagače bilo besplatno, što je rezultat dugogodišnje suradnje Obrtničke komore i Udruženja obrtnika Šibenik.

image-0-02-05-d

Na sajmu su se predstavili: JOSIPA 2, trgovački i ugostiteljski obrt i pečenje plodina, vl. Matija Posedi, MOBY DICK proizvodnja, trgovina i popravak obuće i kožne galanterije, vl. Darko Frankol, JARA,obrt za proizvodnju, trgovinu i preradu voća, vl. Davor Miklošić, FEROZ uzgoj voća, proizvodnja voćnih vina, vl. Darko Ivančan, Mesarski obrt JAGUŠIĆ, vl. Zoran Jagušić i AD PIRETIS j.d.o.o.

Zahvaljujemo Udruženju obrtnika Šibenik što su ugostili naše obrtnike te učinili sve da se ugodno osjećaju u Šibeniku.