Neven Mihalić ponovo predsjednik

utorak, 26.10.2010. 12:57

LUDBREG - Na konstituirajućoj sjednici UO Ludbreg, održanoj 25. listopada, za predsjednika Udruženja za mandatno razdoblje 2010.-2014. jednoglasno je izabran dosadašnji predsjednik Neven Mihalić autoprijevoznik iz Ludbrega, za potpredsjednika Saša Kišić ugostitelj iz Svetog Đurđa.

Skupština Udruženja broji 15 članova, a izabrani su: Helena Par Crnković, Ljekaj Štefan, Kocijan-Kralj Anica, Gizdavec Damir, Lilek Vladimir, Vinković Krešimir, Petrošanec Dubravka, Pačalat Ruža, Kovačić-Jožić Marina, Brunčić Zlatko, Štabi Josip, Kišić Saša, Crnković Boris, Tenčić Stjepan, Jelaković Vesna.

Upravni odbor Udruženja broji 7 članova, a izabrani su: Helena Par-Crnković, Vinković Krešimir, Ljekaj Štefan, Tenčić Stjepan, Lilek Vladimir, Kišić Saša, Brunčić Zlatko. Nadzorni odbor broji 3 člana, a izabrani su: Kancijan Jasenka, Sremec Mirela i Koprek Dubravko. U Skupštinu Obrtničke komore Varaždinske županije izabrani su: Helena Par- Crnković, Vinković Krešimir, Tenčić Stjepan. U Nadzorni odbor Obrtničke komore Varaždinske županije izabrana je Jasenka Kancijan. U tijela Udruženja za mandatno razdoblje 2010.-2014. izabrano je 8 žena obrtnica, gdje je vidljivo da su žene zainteresirane za rad u komorskom sustavu.