Komora organizirala posjet sajmu cvijeća FLORA BRATISLAVA

ponedjeljak, 08.05.2017. 15:56

KRAPINA - Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije (OKKZŽ) organizirala je 6. i 7. svibnja 2017. godine dvodnevni  posjet SAJMU CVIJEĆA FLORA BRATISLAVA u Slovačkoj.

Na inicijativu OKKZŽ posjet se ostvario zahvaljujući sufinanciranju Krapinsko-zagorske županije kao i samih članova OKKZŽ.

SAJAM CVIJEĆA FLORA BRATISLAVA sajam je koji okuplja kako profesionalne vrtlare, tako i zaljubljenike u vrtove, cvijeće i hortikulturu. Tu se osim cvijeća, moglo pronaći i sjemenje, lukovice, vrtni pribor i alat, vrtne garniture.

Samom šetnjom mogle su se dobiti ili osvježiti ideje za vlastite vrtove i okućnice ili aranžmane u obrtima članova OKKZŽ. Ovogodišnji posjet sajmu cvijeća, nastavak je ciljane aktivnosti koju je Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije, zahvaljujući potpori Krapinsko-zagorske županije, započela prošle godine uspješnim i atraktivnim posjetom obrtnika cvjećarske djelatnosti sajmu cvijeća u Pordenoneu u Italiji.