Izlagači iz županije zajedno nastupili na Sajmu u Gudovcu

ponedjeljak, 11.09.2017. 14:28

KOPRIVNICA - Na sajamskom prostoru u Gudovcu u periodu od 08. do 10. rujna,  održan je 25. Jesenski međunarodni bjelovarski sajam. Jesenski međunarodni bjelovarski sajam najveći je poljoprivredni sajam na kojem su svoje proizvode i usluge predstavili oko 500 izlagača iz Hrvatske i petnaestak stranih država.

HOK - Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije  u suradnji s PORA - Razvojnom agencijom Podravine i Prigorja, Koprivničko-križevačkom županijom, i HGK -  Županijskom komorom Koprivnica, organizirala je zajednički nastup poduzetnika s područja Koprivničko-križevačke županije.

Na zajedničkom izlagačkom prostoru Koprivničko-križevačke županije od ukupno 47 m2 unutarnjeg i vanjskog izlagačkog prostora svoje su proizvode i usluge predstavili sljedeći izlagači:

LORD, obrt za trgovinu i usluge, vl. Mišo Vrančić, Križevci;  PAMPA TEA, proizvođački, trgovački, istraživački i uslužni obrt, vl. Krešimir Krznarić, Koprivnica; Trgovački obrt, uzgoj i njega kućnih ljubimaca ZOO CENTAR PIRANA, vl. Štefica Brinc, Koprivnica; FUGGY krojački obrt, preslikavanje i štampanje šema, vl. Fugaj Mladen, Križevci; POKI trgovačko-ugostiteljski obrt, vl. Damir Pošta, Hlebine; MEHANIČKA RADIONICA, vl. Tihomir Pavunić, Kloštar Podravski; WOLF DESIGN-PROIZVODNJA j.d.o.o., Koprivnica; OPG PLATUŽIĆ, Križevci; ZOO RIBOLOV j.d.o.o., Koprivnica; OPG DAMIR MARKOV, Đurđevac; OPG Zdenko Lončarić, Koprivnica; OPG Zdenko Lončarić, Koprivnica; OPG Pintar Josip, Đurđevac; OPG Hrženjak, Koprivnica; BAČVARIJA LEDINSKI, obrt za proizvodnju proizvoda od drva, trgovinu i usluge, vl. Ivana Ledinski Cvetković, Koprivnica.

Za sve izlagače s područja Koprivničko-križevačke županije koji su izlagali na zajedničkom izlagačkom prostoru troškove izlaganja sufinancirali su  organizatori zajedničkog nastupa.