Cvjetni atelje Roses

ponedjeljak, 20.03.2017. 11:46

KRAPINA - Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije (OKKZŽ) u suradnji s Območno obrtno podjetniškom zbornicom Šmarje pri Jelšah (OOZ), za svoje članove organiziraju besplatnu prezentaciju i radionicu aranžiranja cvijeća poznatog florista Simona Ogrizeka.

Radionica će se održati 2. travnja 2017. godine (nedjelja), s početkom u 10,30 pod šatorom na vanjskom prostoru ROSES OUTLETA u Svetom Križu Začretje.

Troškove radionice snose Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije i OOZ Šmarje pri Jelšah, a od sudionica se očekuje da osiguraju potreban alat i cvijeće za aranžmane koji su po programu predviđeni za zajedničku izradu.

Zainteresirane vlasnice obrta cvjećarske djelatnosti svoje prijave mogu dostaviti u matična Udruženja obrtnika do petka, 24. ožujka 2017. godine.