Besplatni strukovni seminar frizera Farma Vite

petak, 01.09.2017. 13:29

KRAPINA - Na inicijativu Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije,  FARMA VITA u sklopu programa 25. Zagorskog gospodarskog zbora Krapina 2017., 8. rujna, organizira seminar „FARMAVITA-KOLEKCIJA JESEN/ZIMA 2017.“

Ispred Ceha frizera Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije pozivaju se sve zainteresirane vlasnice frizerskih salona Krapinsko-zagorske županije da zajedno sa svojim djelatnicama prisustvuju besplatnom strukovnom seminaru koia će se odvijati u Amfiteatru SŠ Krapina od 19.,00 sati.

Sve zainteresirane obrtnice frizerske djelatnosti prijave mogu izvršiti putem e-maila u svojim matičnim Udruženjima obrtnika OKKZŽ.

Kako se ovaj strukovni program događa u sklopu 25. Zagorskog gospodarskog zbora, pozivaju se svi  da prije početka besplatnog strukovnog seminara obavezno posjete izložbene prostore Zbora s radnim vremenom od 10,00 do 22,00 sata. Nastavno navedenom, uz bogat kulturno umjetnički i zabavni program na Zboru Vas očekuje velik izbor proizvod, usluga, nagrada i ostalih atraktivnih zanimljivosti.