15. Obrtnički susreti Krapinsko-zagorske županije

ponedjeljak, 12.06.2017. 9:30

KRAPINA - Obrtnička komora Krapinsko - zagorske županije, u cilju boljeg povezivanja obrtnika županije i ove godine tradicionalno, nastavila je s održavanjem "Obrtničkih susreta Krapinsko - zagorske županije".

Domaćin 15. Obrtničkih susreta Krapinsko-zagorske županije, održanih 9. lipnja, bilo je Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec. Pozdravnu riječ i dobre sportske rezultate prisutnima na samom početku uputili su predsjednik Međuopćinskog udruženja Klanjec Mladen Županić, potpredsjednik HOK-a i predsjednik Obrtničke komore Krapinsko - zagorske županije Davor Pleško, gradonačelnik grada Klanjca Zlatko Brlek, i župan Krapinsko - zagorske županije Željko Kolar, koji je i otvorio ovogodišnje obrtničke susrete.
Prvi dio sportskih susreta između 9 sportskih ekipa Udruženja obrtnika OKKZŽ održao se na nogometnom igralištu NK Klanjec.

P6090392

Nakon odmjeravanja snaga u sportskim disciplinama nogomet, potezanje užeta, pikada, streljaštva i viseće kuglane postignuti su slijedeći rezultati:

Nogomet:
1. Udruženje obrtnika grada Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj
2. Udruženje obrtnika Bedekovčina
3. Udruženje obrtnika grada Zaboka
Najbolji strijelac: Mladen Šerek - UO Krapine i općine Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj

Potezanje užeta:
1. Udruženje obrtnika općine Krapinske Toplice
2. Udruženje obrtnika Pregrada, Hum na Sutli, Desinić
3. Udruženje obrtnika Bedekovčina

Pikado:
1. Udruženje obrtnika Zlatar
2. Udruženje obrtnika grada Zaboka
3. Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec

Streljaštvo ekipno:
1. Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec
2. Udruženje obrtnika općine Krapinske Toplice
3. Udruženje obrtnika grada Zaboka

Streljaštvo pojedinačno:
1. Zdravko Špiranec– Udruženje obrtnika Bedekovčina
2. Daniel Ivanić - Udruženje obrtnika gradova D. Stubica, Oroslavje i općina Marija Bistrica, G. Stubica, Stubičke Toplice
3. Filip Sever –Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec

Viseća kuglana pojedinačno:
1. Mladen Županić– Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec
2. Mario Škrlec – Udruženje obrtnika Zlatar
3. Branko Greblički – Međuopćinsko udruženje obrtnika Klanjec

Nakon završetka natjecanja, druženje se nastavilo u Restoranu Zelenjak, gdje je potpredsjednik HOK-a i predsjednik OKKZŽ Davor Pleško podijelio pehare za postignute rezultate, a prijelazni pehar uručio je Vladimiru Vidoviću, predsjedniku Udruženja obrtnika grada Krapine i općina Đurmanec, Jesenje ,Petrovsko i Radoboj.