12. sjednica Upravnog odbora UO Koprivnica

četvrtak, 20.07.2017. 14:53

KOPRIVNICA - U srijedu, 12. srpnja, održana je 12. sjednica Upravnog odbora Udruženja obrtnika Koprivnica.

Udruženje je simbolično počelo sa obilježavanjem svojeg 50- godišnjeg djelovanja dodjeljivanjem nagrade učenicima Obrtničke škole Koprivnica, koji su osvojili prvo mjesto na državnom natjecanju plinoinstalatera u Zagrebu.

Na istoj sjednici, članovi Upravnog odbora zajedno sa predsjednicom i tajnicom Udruženja, dogovorili su se i o drugim akcijama vezanim za obilježavanje 50. obljetnice djelovanja Udruženja, kao što su: dodjela cehovskih škrinjica i priznanja obrtnicima za njihov dugogodišnji rad, zasluge za promidžbu obrtništva, izuzetne rezultate i uspjehe te za doprinos za očuvanje tradicije i baštine.