Učlanite se u Hrvatsku obrtničku komoru!

srijeda, 21.10.2015. 15:27

Poduzetnici, vlasnici d.o.o. i j.d.o.o., vlasnici OPG-ova, zadrugari .... Pozivamo Vas da se učlanite u Hrvatsku obrtničku komoru i kao dobrovoljni član iskoristite pogodnosti koje nudimo našim redovnim članovima obrtnicima!

Pogodnosti članstva su:

-          osiguravanje raznih benefita i pogodnosti kod dobavljača roba i usluga iz raznih gospodarskih grana, s kojima Hrvatska obrtnička komora potpiše ugovore o suradnji

-          Informiranje SMS porukama o novostima u poslovanju

-          Besplatni savjeti o poslovanju

-          Strukovno savjetovanje iz Vaše djelatnosti

-          Informacije i savjeti vezani uz redovno i cjeloživotno strukovno obrazovanje za obrtništvo

-          Usluge rješavanja sporova uz uštedu vremena i novca

-          Povoljniji nastup na sajmovima

-          Besplatna objava web stranice

-          Promocija putem vlastite web stranice (besplatna izrada i hosting)

-          Uključivanje u poslovne razgovore s mogućim stranim partnerima

-          Seminari i edukacije

-          Zastupanje interesa kod donošenja propisa

-          Upis u bazu obrta, burza ponuda i potražnje

Zahtjev za prijem u dobrovoljno članstvo podnosi se udruženju obrtnika prema sjedištu odnosno prebivalištu.

Uz ispunjeni obrazac prilaže se:

-          za pravne osobe: izvod iz odgovarajućeg registra iz kojeg su vidljive registrirane djelatnosti

-          za fizičke osobe: dokaz o profesiji i/ili djelatnosti ako je obavlja.

Odluku Vam dostavljamo u kratkom roku. Dobrodošli u Hrvatsku obrtničku komoru!

Propisani obrazac za dobrovoljno članstvo možete preuzeti u privitku, kao i Odluku o prijemu o dobrovoljnom članstvu te obrazac za odjavu :